Skocz do zawartości

  • Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasz kanał TS3 pod adresem ts3.firefall.pl kanał: Firefall

Witamy na forum FireFall.pl!
Zarejestruj się albo zaloguj aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji forum.


BestiariuszHarpia

cze 27 2014 14:08 | insp w Bestiariusz

Accord ujawnił informacje o nowo poznanym zwierzęciu, które zostało złapane kilka dni temu, na zamkniętym obszarze, podczas ekspedycji sponsorowanej przez Omnidyne. Chociaż zwierzę próbowało walczyć, towarzysząca ekspedycji grupa Ares, była w stanie pojmać zwierzę odnosząc przy tym niewielkie obrażenia. W dalszej części, pełna treść raportu Accord..

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Rasper Queen

cze 20 2014 11:36 | insp w Bestiariusz

Zespół naukowców Accordu, podczas badań zamkniętego obszaru, natknął się na kolonię nieznanych zwierząt. Udało im się prowadzić obserwacje przez jakiś czas, unikając wykrycia. W dalszej części przedstawiono wyniki badań..

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Glowbug

cze 14 2014 01:19 | Drake84pl w Bestiariusz

Cztery dni temu podczas nocnego patrolu, jeden z oddziałów ARES zwabiony tajemniczym blaskiem, pochodzącym z niewielkiej polany, natknął się na dziwną scenę. Okazało się że źródłem blasku było nieznane zwierze obok którego leżały ciała trzech martwych bandytów pokrytych dziwną substancją. Podczas dalszych oględzin jednostka ustaliła, że zwierzę jest ranne i nieprzytomne ale wciąż żyje. Naukowcy Accordu przeprowadzili gruntowne badania tego stworzenia.

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Strideviper

cze 06 2014 12:19 | insp w Bestiariusz

Dwa tygodnie temu, podczas rutynowego patrolu, zespół ARES natknął się na niebezpieczne zwierzę. Kilku członków zespołu zostało poważnie rannych, jednak udało się pojmać zwierzę bez strat własnych. Naukowcy Accordu przeprowadzili obserwację tego stworzenia i w dniu dzisiejszym ujawnili swoje wyniki badań, do wiadomości ogólnej.

2 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Gremlin

maj 30 2014 10:37 | insp w Bestiariusz

W dniu dzisiejszym, naukowcy Accordu ujawnili informację o badaniach nad zwierzęciem, które od jakiegoś czasu jest przetrzymywane w niewoli. Szczegóły jego pochwycenia pozostają nadal zastrzeżone ale bardzo agresywne zachowanie tego osobnika, skłoniło do wydania oficjalnego komunikatu, ponieważ sprawa dotyczy bezpieczeństwa publicznego. Zapoznaj się z pełnym opisem..

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Obiekt bez nazwy

maj 25 2014 20:51 | insp w Bestiariusz

Zespół operacyjny ARES, podczas patrolowania zamkniętego obszaru, natknął się na nieznajome zwierzę. Próbowano pochwycić stworzenie żywcem, jednak zdołało ono obezwładnić operatorów i uciec. Naukowcy Accordu nie byli w stanie dopasować opisu świadków do żadnego znanego przedstawiciela fauny. Oto ich zeznania..

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Shield Crawler

maj 20 2014 11:53 | insp w Bestiariusz

Wczorajszej nocy do Thump Dump, wtargnęło nieznane zwierzę. Strażnicy miejscy bezskutecznie próbowali je powstrzymać. Po tym, jak zwierzę dokonało znacznych zniszczeń otaczających budynków, udało się je wyprowadzić poza obręb miasta. Lokalny naukowiec, zdążył wykonać skan SIN tego stworzenia, zanim oddaliło się poza zasięg czujników. Czytaj dalej, żeby uzyskać więcej informacji..

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Timber Slinger

maj 14 2014 11:21 | insp w Bestiariusz

Trzy dni temu, członkowie ekspedycji badawczej Astrek, pracujący w świeżo odkrytym regionie Nowego Edenu, zostali zaatakowani przez nieznane zwierzę. Mimo tego, że kilku uczestników ekspedycji zginęło, eskortujący ich pilot ARES zdołał obezwładnić te stworzenie. Przeprowadzono zdalne skanowanie zwierzęcia. Czytaj dalej, żeby uzyskać więcej informacji..

0 komentarzy    *****    nowy eden, astrek Czytaj resztę wpisu →

Nautilus

lis 29 2012 15:06 | insp w Bestiariusz

Pochodzenie Nautilusów, znajdowanych głównie na wybrzeżach Nowego Edenu, stanowi dla ziemskich naukowców wielką tajemnicę. Mimo, że dzielą nazwę z mięczakami, które są rodzimą grupą zwierząt, zamieszkującą ciepłe morza równikowe, to na tym podobieństwa się kończą. Nautilusy, znajdowane w okolicach Koralowego Lasu (Coral Forest) są olbrzymie, średnio osiągając 2 metry wysokości. Niektóre rosną wystarczająco duże, by górować na Battleframe'ami. Jednak to, jak Nautilusy dorastają do takich rozmiarów, pozostaje tajemnicą.

0 komentarzy    -----    mob Czytaj resztę wpisu →

Storm Kestrel

lis 21 2012 22:07 | insp w Bestiariusz

Masy pyłu po wydarzeniu nazwanym Firefall, oraz Dziewięcioletnia Zima która po nim nastąpiła, nieodwracalnie zmieniły ziemską biosferę, oraz zdziesiątkowały większość populacji dzikich zwierząt. Podczas kolonizacji Alfa Prime, niektórzy badacze zdecydowali, że w ramach rewitalizacji umierającego ekosystemu planety, sprowadzą na Ziemię niektóre z gatunków zwierząt, występujących na Alfa Prime. Mimo tego że sprowadzono na Ziemię wiele gatunków, jeden szczególnie paskudny prześlizgnął się do ładowni CMS Victoria. Była to Aranha, która po długiej podróży powrotnej, bardzo szybko rozprzestrzeniła się po całej planecie. Dzięki błyskawicznym odruchom i umiejętności skakania na dużą wysokość, Aranhy szybko stały się zagrożeniem dla ludzi oraz kilku gatunków ptaków, które przetrwały kataklizm.

0 komentarzy    -----    mob, storm kestrel, omnidyne-m i 4 więcej Czytaj resztę wpisu →