Skocz do zawartości

  • Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasz kanał TS3 pod adresem ts3.firefall.pl kanał: Firefall

Witamy na forum FireFall.pl!
Zarejestruj się albo zaloguj aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji forum.


KonkursKonkurs na najlepsze przebranie

paź 28 2015 07:06 | Drake84pl w Konkurs

Redzi organizują Halloweenowy konkurs na najlepsze przebranie, do wygrania dowolny Halloweenowy kosmetyk ze sklepu Red Bean. Wystarczy zapostować srceen swojej postaci w temacie na oficjalnym forum. Bez przeróbek w programach graficznych. Dozwolonych jest wiele przebrań ale tylko jedno z nich może wygrać. Screeny należy zapostować do godziny 08:59 we wtorek 3 listopada. Redzi wybiorą 10 najlepszych przebrań i ogłoszą wyniki najpóźniej do piątku.
Postujcie swoje przebrania również tutaj w tym temacie, dla autorów których przebrania nam się najbardziej spodobają postaramy się znaleźć jakieś nagrody.

P.S.
Taki sam konkurs odbędzie się również podczas (Not) Firefall Live w piątek o 18:00 na Live serwerze.

9 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Najlepsze Przebranie

paź 21 2014 21:03 | Drake84pl w Konkurs

Są Eventy z okazji Halloween więc przyszedł i czas na Konkurs związany z tym świętem. Będzie to Konkurs na najlepsze Przebranie, zasady są dość proste a do wygrania jest kilka nagród.

więcej w rozwinięciu.

6 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Fotografie z Frontu

wrz 19 2014 23:30 | Drake84pl w Konkurs

Witajcie Piloci ! Aby jeszcze bardziej urozmaicić Wam niedzielny Live Event Ofensywa Chosenów postanowiliśmy zorganizować dla was Konkurs w którym do wygrania będzie 10 Starter Packów i jeden Deluxe Pack.

szczegóły w rozwinięciu.

54 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Konkurs: Raptr Instant Replay

sie 27 2014 21:40 | Blaine w Konkurs

Piloci ARES! Jeśli uratujecie świat i nikt tego nie zobaczy, kto będzie o was pisał pieśni? Zachowaj swoje najlepsze momenty w nieustannej walce z meldingiem używając nowej funkcji Raptr, instant replay, a możesz wygrać parę digital starter packów (dla ciebie i dla przyjaciela)! Rozdamy 200 paczek twórcom najlepszych powtórek, zaczynając 27 sierpnia a kończąc 15 września.

9 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Firefall na Twitchu! Gość Specjalny i Konkurs z Nagrodami

sie 20 2014 22:50 | Ashido w Konkurs

Witajcie Fani Firefall'a!

W każdy piątek o godzinie 19:00 (Polska) rozmowa na żywo na naszym Twitch'u (live.firefall.tv). Niezależnie czy będzie to wasz pierwszy raz, nie chcecie przegapić tego show! (Piątek,22 Sierpnia) nasi widzowie będą mieli okazje wygrać niesamowity sprzęt dla graczy, odwiedzi nas także gość specjalny.

0 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →

Najlepsi z Najlepszych

maj 14 2014 12:33 | Drake84pl w Konkurs

W związku z dodaniem do gry nowego eventu PVP o którym więcej przeczytać możecie TUTAJ, postanowiliśmy zorganizować mały konkurs.

szczegóły w rozwinięciu.

6 komentarzy    ***** Czytaj resztę wpisu →