Skocz do zawartości

  • Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasz kanał TS3 pod adresem ts3.firefall.pl kanał: Firefall

Witamy na forum FireFall.pl!
Zarejestruj się albo zaloguj aby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji forum.


Kategorie


Patch Kanał RSS 54 artykuły

Patch v1.7.1962
maj 06 2016  Niewielki patch (97.3 MB Steam) z poprawkami do aktualizacji 1.7

szczegóły w rozwinięciu ...

Wiadomości Kanał RSS 105 artykuły

Totalne szaleństwo
kwi 29 2016  Od kilku tygodni Redzi wchodzą losowo na serwery i za pomocą "Dev Hacków" powodują istny chaos (w dobrym znaczeniu) spawnując różne rzeczy, od Juggernautów i innych mobów aż po necronusy i gigantyczne thumpery. Ciężko było na to trafić, ale teraz mamy szansę. Pez zapowiedział że dzisiaj (piątek 29.04) o godzinie 19:00 (naszego czasu) pojawi się w Devils Tusk, na serwerze EU* i zapewni nam rozrywkę. Idealna okazja żeby nazbierać trochę XP do nowego level capa, więc jak chcecie zobaczyć to na własne oczy to zapraszamy (niewykluczone że zepsujemy serwer :D ). Całość będzie transmitowana na żywo na Twitchowym kanale Red5, gdzie będzie też rozdawane malowanie w kolorach francuskiej flagi (screen w rozwinięciu).

*nie wiemy dokładnie na którym, więc pisać do znajomych którzy akurat się tam znajdą o przeniesieni, albo ewentualnie do mnie (Drake84pl) postaram się tam dostać.

Społeczność Kanał RSS 4 artykuły

Życzenia noworoczne!
gru 31 2015  Tylko kilka godzin, czyli zaledwie chwila, dzieli nas aby przywitać Nowy Rok! To już 2016 rok, przez tak wielu oczekiwany i tak wielu wiąże z nim nadzieje. Może zwyczaj, zwłaszcza hucznego witania Nowego Roku, nie przypada każdemu do gustu, nie każdy też uznaje tę okazję, jako powód do świętowania. Niektórzy, taktują ten okres, jako odpowiedni moment do przemyśleń, nad tym co było i nad tym, co może czekać każdego z nas.

Event Kanał RSS 136 artykuły

Weekend z Bonusem do XP dla Reconów
mar 26 2016  Od 01:00 w sobotę (26 marca) do 02:00 we wtorek (29 marca) będzie Weekend z 25% Bonusem do zdobywanych Punktów Doświadczenia (XP) dla Reconów.

Poradniki Kanał RSS 0 artykuły

Nie ma jeszcze wpisów w tej kategorii.

Bestiariusz Kanał RSS 13 artykuły

Storm Kestrel
sie 24 2014  Masy pyłu po wydarzeniu nazwanym Firefall, oraz Dziewięcioletnia Zima która po nim nastąpiła, nieodwracalnie zmieniły ziemską biosferę, oraz zdziesiątkowały większość populacji dzikich zwierząt. Podczas kolonizacji Alfa Prime, niektórzy badacze zdecydowali, że w ramach rewitalizacji umierającego ekosystemu planety, sprowadzą na Ziemię niektóre z gatunków zwierząt, występujących na Alfa Prime. Mimo tego że sprowadzono na Ziemię wiele gatunków, jeden szczególnie paskudny prześlizgnął się do ładowni CMS Victoria. Była to Aranha, która po długiej podróży powrotnej, bardzo szybko rozprzestrzeniła się po całej planecie. Dzięki błyskawicznym odruchom i umiejętności skakania na dużą wysokość, Aranhy szybko stały się zagrożeniem dla ludzi oraz kilku gatunków ptaków, które przetrwały kataklizm.

Fabuła Kanał RSS 0 artykuły

Nie ma jeszcze wpisów w tej kategorii.

Konkurs Kanał RSS 6 artykuły

Konkurs na najlepsze przebranie
paź 28 2015  Redzi organizują Halloweenowy konkurs na najlepsze przebranie, do wygrania dowolny Halloweenowy kosmetyk ze sklepu Red Bean. Wystarczy zapostować srceen swojej postaci w temacie na oficjalnym forum. Bez przeróbek w programach graficznych. Dozwolonych jest wiele przebrań ale tylko jedno z nich może wygrać. Screeny należy zapostować do godziny 08:59 we wtorek 3 listopada. Redzi wybiorą 10 najlepszych przebrań i ogłoszą wyniki najpóźniej do piątku.
Postujcie swoje przebrania również tutaj w tym temacie, dla autorów których przebrania nam się najbardziej spodobają postaramy się znaleźć jakieś nagrody.

P.S.
Taki sam konkurs odbędzie się również podczas (Not) Firefall Live w piątek o 18:00 na Live serwerze.