Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

 • Announcements

BolloLollo

Rekruci
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About BolloLollo

 • Rank
  Newbie

Informacje profilowe

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wielkopolska
 • Zainteresowania:
  Gry MMO,FPS i tego typu rzeczy...
  Po za tym koszykówka i piłka nożna.
 • IGN:
  AltezoPL
 • Armia:
  [-WHC-]
 • Battleframe:
  Rhino
 1. Usunięcie postacji

  Nie opłaca się w ogóle wracać. Jeżeli już szukasz gry MMO to polecam ci Neverwinter Online, gram już od jakiegoś czasu. Wbiłem maksymalny poziom, co tydzień są różne wydarzenia pozwalające uzyskać ciekawe itemy, gra nie jest P2W, wszystko można uzyskać w sposób nie wymagający płacenia realnych pieniędzy, istnieje możliwość zamienienia waluty z gry na walutę premium. Świetna fabuła i atmosfera wśród graczy, dosyć dużo polskich gildii, gra jest w języku polskim. Mogę Ci również polecić prywatny serwer warcraft'a Sunwell, jeżeli takie klimaty Ci odpowiadają.
 2. Firefall 2k17

  Hej, mam jedno bardzo, bardzo proste pytanie. W Firefalla grałem ostatnio 2 lata temu i chodzi o to czy opłaca się wracać do gry. Miałem Nighthawk'a, zdejmowałem każdego gracza na 1 strzała. Czy zaszły jakieś drastyczne zmiany w tej postaci, nadal jest taka mobilna i zabójcza? Czy zostało dodane dużo nowych pojazdów i broni? Czy wracając teraz do gry, znajdę jakąś gildię z dobrą atmosferą, która przypomniałaby mi co i jak? Ogółem, opłaca się wracać?
 3. parę pytań na temat misji

  Wyprzedził mnie o mili sekundy ...
 4. parę pytań na temat misji

  Misje losowe (tzw. eventy) są widoczne dla wszystkich graczy, ale na przykład taka, którą wziąłeś od kolesia ze znaczkiem nad głową jest widoczna tylko dla ciebie. Jak latasz na gliderze to nie możesz wzbić się wyżej masz jedynie możliwość szybowania. Jeżeli dostałeś kod na jakieś paczki na maila (np. gmail) musisz wejść na stronę http://www.firefall.com/ zalogować się i w profilu będzie opcja "redeem key" wchodzisz w to i wpisujesz kod, który redzi podesłali ci na pocztę. Skrzynie, które dostałeś pewnie są za codzienne logowanie (jest taki event przez tydzień) odebrać je możesz używając klawisza "b" po czym w mailu, który ci się wyświetlił klikasz "claim". Jeżeli już odebrałeś swoje skrzynki klikasz "c" i w zakładce "rewards" wybierasz skrzynkę, która cię interesuje. Pomogłem ?
 5. Chodzi o to, że przed updatem miałem odblokowanego assaulta i tigerclawa. Podczas procesu migracji miałem możliwość wybrania firecata lub paczek z xp, wybrałem paczkę z xp. Czy mam możliwość oblokowania drugiego zaawansowanego frame ? Bo patrzyłem w sklepie z red beanami i nie ma tam do odblokowania zaawansowanych klas, a przed updatem była taka możliwość. To samo jest na rynku (trade). Więc nie wiem czy teraz można mieć tylko jeden zaawansowany frame do każdej z accordowej klasy
 6. problem z grą

  Po updacie to normalne Niedługo to pewnie naprawią
 7. Kody z maila

  A ja z kolei dostałem kod i go wpisałem na stronce ale w grze nic nie otrzymałem
×

Important Information

Privacy Policy