Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

 • Announcements

Rysiu22

Rekruci
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rysiu22 last won the day on March 4 2016

Rysiu22 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralny

3 Followers

About Rysiu22

 • Rank
  Rekrut
 • Birthday 01/01/1868

Informacje profilowe

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • IGN:
  Rysiu22
 • Armia:
  GROM
 • Battleframe:
  Rhino

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. Pseudo hack

  A takie tam różne śmieci
 2. Patch v1.7.1962

  Mi na PvP nic nie zginęło, działa zmiana broni i umiejętności. Na PvE secondary weapon można zmieniać bo nie ma wymagań levelowych, resztę idzie tylko zdjąć. Tylko nie mam pojęcia dlaczego Red5 to wprowadziło w poprzednim pathu skoro nie gotowe? Zauważyłem że tak się dzieje jak zmieniasz pliki gry np. *.lua (poza Addons). Widocznie Launcher szaleje że mu się pliki nie zgadzają.
 3. Moduły - dynamiczne porównanie

  @@Bursztynek Może i w addonie jest prościej. Głównie chodziło mi o przejrzystą tabele w której można porównać konkretne parametry modułów. Jakoś mi brakuje tego w firefallu. Zawsze to jakaś alternatywa.
 4. Moduły - dynamiczne porównanie

  Jakiś czas temu sam miałem problem z dobraniem modułów. Wolne sloty i co można by tam włożyć. Moduły jakie dostępne są w grze można sprawdzić w Markecie lub teoretycznie u Tinkera ale ich porównanie, który będzie lepszy jest mało wygodne. Dlatego postanowiłem trochę ułatwić życie sobie i innym. Trochę kodzenia zaowocowało dynamiczną tabelką wraz z sortowaniem kolumn. Ostrzegam wygląd pozostawia wiele do życzenia, ale reszta spełnia swoją rolę. http://lame22.cba.pl/moduly.php Tak więc życzę przyjemnego grania.
 5. Polski tytuł w grze

  Hymm...
 6. A czyli nowy dysk, nowy system i stare pliki Można tak ale trzeba wiedzieć co się robi i to jeszcze nie zawsze działa. Mogło brakować bibliotek w c:\windows\system32 ale skoro się gra odpala to chyba ok. Podejrzewam że brakuje Ci wpisów do rejestru i przez to się wysypuje. HKEY_CLASSES_ROOT\firefall HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\firefall HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Red 5 Studios Najpierw sprawdź czy masz takie klucze w rejestrze. To jest wiersz poleceń i polecenie "regedit". Jeśli masz to na razie nie mam pomysłów. Jeśli nie masz to pobierz sobie te pliki rejestr.zip i uruchom i dodaj do rejestru, a następnie ręcznie POZMIENIAJ ŚCIEŻKI W REJESTRZE NA WŁASNE (gdzie masz gre, katalog tymczasowy gry, itp.) Bo inaczej i tak nic nie da.
 7. Brak Combat Shotgunów

  Rysiu22
 8. Otóż mam taki problem pobrałem archiwum do instalacji 9.7GB ze strony http://www.firefall.com/client?installer=full Jednak podczas pobierania gdzieś pojawiły się błędy. Nie uśmiecha mi się ponowne pobieranie prawie 10GB po to aby okazało się ze plik jest znowu uszkodzony. Dlatego proszę o pomoc, jak ktoś posiada jeszcze całą instalkę i się trochę zna, niech mi udostępni sumy kontrolne pojedynczych fragmentów pliku. Najlepiej co 50MB. Wtedy będę wstanie sobie pobrać i naprawić tylko uszkodzone fragmenty. Jak by coś to napisałem prosty skrypt w pythonie 2.7.5 do wygenerowania takich sum. Załączam jako txt bo jako py nie chce mi pozwolić. licz_sumy.py.txt EDIT: Problem został rozwiązany. Znalazłem jedno uszkodzone miejsce w pliku. Dla zainteresowanych podaje plik z poprawnymi sumami wygenerowanymi przez powyższy skrypt. Plik zawiera 198 sum liczonych co 50MB. FirefallInstallerComplete.7z.txt
×

Important Information

Privacy Policy