Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

• Announcements

Blaine

Game FAQ

Recommended Posts

W tym temacie będziemy umieszczać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące samej gry, nie problemów technicznych (do tego jest inny dział).

Jeżeli odpowiedzi na jakieś pytanie niema w tym temacie, napisz posta i gdy ktoś odpowie uaktualnimy pierwszy post.

Więc dozwolone są posty z pytaniami i odpowiedziami.

Na pytania powinno dać się konkretnie odpowiedzieć, więc żadnych w stylu "jaka klasa jest najlepsza", albo "jak najszybciej farmi się crystite"

Ale ponad wszystko polecamy zapoznać się z  Poradnikiem Nowego Gracza i innymi w tym dziale

Czy zadania z tablicy Job Board są nieskończone ?

Na których poziomach dostaje się Perki, Perk Pointy, Upgrady wizualne i ile Expa potrzeba do awansu ?

Jak zmienić kamerę na FPP albo TPP ?

Jak ustawić Perki ?

Jak zmienić perki "Respec" ?

Jak zmienić kanał chatu, np na składowy albo PM ?

Jak handlować? Np dać koledze jakiś przedmiot albo walutę ?

Jesteśmy ze znajomym w składzie, stoimy w tym samym miejscu ale się nie widzimy, dlaczego ?

Jak zaprosić kogoś do składu ?

Jak zdobyć pojazd LGV ?

Jak zdobyć inne Battleframy ?

Jakie są w grze środki transportu i czy będzie więcej ?

Na loterii wygrałem okulary i kapelusz, ale nie mogę założyć, gdzie to odblokować, abym mógł nosić ?

Jak wejść do menu Armii ? (Sprawdzić kto aktualnie jest online, który ma lvl itp)

Jak zrobić Twinned Muscule Fibers, i inne hybrydowe surowce ?

Czym jest ''Dark crystite'' i do czego służy ?

Czemu nie mogę sprzedać niektórych przedmiotów ? "Bound to you"

'Jak wyłączyć w grze "gibanie" się kamery podczas Biegu ?

Jak zmienić Zespół w OWPvP w Broken Peninsula ?

Dlaczego jak wchodzę do marketplace i przeciągam rzeczy do sprzedania to wyskakuje mi error
  • Upvote 2

Jakie są w grze środki transportu i czy będzie więcej?

w tej chwili w grze mamy:

• LGV - light groud vehicle, motocykl, różne rodzaje mają różene statystyki, kolory i modele
  • Glidery - lotnie, jest kilka rodzajów z różnymi bonusami, i o różnych kształtach skrzydełek. Większość wymaga rozstawienia glider pada ale są też takie które możemy rozłożyć kiedykolwiek nawet w locie
  • Dropshipy - latające pomiędzy większymi lokacjami w coral forest
  • Arcfolder - w niektórych miastach znajdują się mayszny dzięki którym możemy podróżować pomiędzy strefami i instancjami.
  • Personal arcporter - w te chwili w maszynie można wylosować urządzanie które pozawala na przeniesienie się do copacabana z każdego miejsca w grze nawet z innych zon (oprócz instancji)
  • MGV - jest to 4 kołowy samochód do którego możemy zabrać pasażera, w tej chwili dostaępny tlyko z digital delux packa kosztującego kosztującego koiło 100$
  • MGV z wieżyczką - dostępny w broken peninsulla po zdobyciu bazy i rozwinięciu do poziomu 3
  • LGV z rakietami - dostępny w broken peninsulla po zdobyciu bazy
  • LGV z działkiem - dostępny w broken peninsulla po zdobyciu wieży strażniczej

W przyszłości są planowane inne pojazdy, R5 już zapowiedziało iż w grze będzie dostępny inny model MGV dostępny dla nie płacących graczy

Na loterii wygrałem okulary i kapelusz, ale nie mogę założyć, jest napisane - Unlock Body Visual, ale gdzie to odblokować, abym mógł nosić?

c->rewards->wybierz spakowany przedmiot->wciśnij 5

Pamiętać jednak należy iż handlować można tylko spakowanymi przedmiotami, po rozpakowaniu są tylko do naszego użytku i nie da się ich już sprzedać

Na loterii wygrałem okulary i kapelusz, ale nie mogę założyć, jest napisane - Unlock Body Visual, ale gdzie to odblokować, abym mógł nosić?

• Upvote 1

~ -> social -> army  i tam wybrać odpowiednią zakładkę chociaż na razie panel armii jest bardzo ograniczony i daje niewiele informacji.

"~" -> Social -> Army List  -- wejscie do menu armii

W przyszłych patchach UI armijne ulegnie zmianie i prawdopodobnie takie podstawowe funkcje jak: status gracza :online/last login, MOTD itp. będą dostępne.

edit: @Pyrra, byłeś szybszy ;D

Edited by Terher

Gram inżynierem - co odblokowywać w Research? Czy tylko Abilities Inżynier i Red Modules czy coś jeszcze?

Ja bym się osobiście na twoim miejscu nie bawił w crafting, szybciej będziesz zdobywał nowy sprzęt z dropu/misji lub kupował na markecie, crafting póki co jest drogi i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Jeżeli cię to nie kręci to odpuść, lepiej na tym wyjdziesz.

Ale jak już byś bardzo chciał to:

Weapon Production - Tesla Rifles

Abilty Production - Accord Engineer

Battleframe Production - E-Type HKM Set; a z modułów proponowałbym Red Abiity Modules bo tam masz chyba te odpowiedzialne za Max Deployment czyli zwiększanie ilości stawianych urządzeń/wieżyczek.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=303527103

Jak zrobić ten item? Jak widać potrzebuje go do stworzenia wieżyczki, a na markecie jest zbyt drogi.

molecular printer->manufacturing->crafting components->resource hybrids

lub wpisujemy nazwę (lub część nazwy) szukanego surowca w search boxie nad listą przedmiotów do crafcenia

Waszym zdaniem lepiej mieć zwykła wieżyczkę czy rocket? Pytam, która lepsza pod względem stawiania dwóch naraz.

Edited by Mleko

Ok . A jakie wsadzić tam moduły? Niebieskie i żółte?

No jeżeli zależy ci na stawianiu ich większej ilości to na pewno te które zwiększają Max Deployment są to bodajże czerwone.

Mam problem dlaczego jak wchodzę do marketplace i przeciągam rzeczy do sprzedania to wyskakuje mi error pomocy tak samo mam z workbenchem tez error.

Wpisz /rui albo zobacz czy nie masz wystawionego juz limitu przedmiotów i chyba nie ten temat

Mam problem dlaczego jak wchodzę do marketplace i przeciągam rzeczy do sprzedania to wyskakuje mi error pomocy tak samo mam z workbenchem tez error.

nie masz kredytów na wystawienie przedmiotu na sprzedaz

Important Information

Privacy Policy