Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

Sign in to follow this  
naciek123

Najlepszy batleframe

Recommended Posts

naciek123    0

Słyszałem ostatnio ze batleframey dostały nerfy i boosty i nw który po tych wszystkich zmianach jest najlepszy pomóżcie

Edited by naciek123

qrurq    15

Każdy jest dobry na swój sposób :) Zależy jaki jest twój typ gry Heal, Support, DPS

naciek123    0

Ej a wiecie jak odczepic moduły skoro niema kredytów?

Edited by naciek123

insp    529

Iść do pomocy społecznej. A tak serio to zdobyć crystite, zamienić na kredyty.  Czy twój problem odnośnie BFa został rozwiązany?

Kybion    20

Moim zdaniem to BF jeszcze się zmienią, a przynajmniej mam taką nadzieję. Radziłbym ci wybrać dwie postacie odmiennego typu np. DPS ( jako podstawowy BF do grania ) i support ( jako poboczny ). Z tych ciekawszych według mnie profesji są: Rhino, Mammuth, Firecat, Electron oraz Nighthawk. Najlepiej to wejdz na TS ts3.firefall.pl tam bedziesz miał możliwość się popytać innych czym grają i dlaczego. 

-----> Pamiętaj twoje życie jest w twoich rękach <-----

LastOctave    1

"Najlepszy battleframe to ten, którym nie grasz."

Najlepiej wybrać ramkę, która zwyczajnie przypadła do gustu - ot tyle. Pytanie o najlepszą to jak rozpoczęcie małej wojny.

Każdy będzie bronił swojego, aby dowartościować samego siebie i swoje wybory.

Przecież nikt, kto wbił 300 czy więcej ER nie przestanie nagle grać swoim kochanym frajerkotem, bo jest (...)

Tak czy inaczej dredy są wszędzie mile widziane, przez rajdy po misje. Zwłaszcza, że dostały w nowej łatce mobilność i posiadają niesamowity DPS.

• Upvote 1

Oxar    0

Najlepszy? Odpowiedź jest prosta-Firecat. Zadaje ogromne obrażenia typu AOE a także overtime. Posiada też dużo "jet energy" co pozwala ci na długie loty. Jedyną jego wadą jest to, że nie walczy na daleki zasięg.

Sign in to follow this