Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

Sign in to follow this  
Iraasta

Jak wygląda FireFall po trzech latach?

Recommended Posts

Iraasta    0

Hej!
Grałem w Firefalla w czasie zamkniętej bety, od samego początku. Jakoś 2012r
Potem zrezygnowałem ale zastanawiam się nad powrotem
Raz robiłem drugie podejście, ale wszyscy narzekali, że Red 5 zmienia go w Freemium grindera, gdzie bez płacenia setek dolarów przyjemność z grania jest zerowa.
Wątki takie jak ten:
http://firefall.pl/topic/2182-petycja-do-r5/
Przekonują mnie, że jednak wiele się nie zmieniło.
Jak wasze odczucia na temat rozgrywki teraz w 2016?

Pozdro 

Edited by Iraasta

Drake84pl    871

Niestety jak na razie Friefall leży i nie wiadomo czy się podniesie. Dużo ludzi pozwalniali, dużo odeszło też z własnej woli, została tylko garstka która nie ma siły aby postawić FFa na nogi. Ostatnie aktualizacje wniosły co prawda sporo nowych rzeczy, ale też wiele problemów. Jeżeli masz czas i ci się nudzi i nie masz w co grać, to pograj sobie w FFa od tak dla zabicia czasu, ale jeżeli planujesz powrót na dłużej i poważną grę to sobie odpuść, przynajmniej na razie, bo póki co u redów cisza i nie wiadomo kiedy kolejna aktualizacja i na jakim poziomie prac nad nią są.

BarryC    16

Dodam jeszcze, że problemy z którymi FF się boryka są takie same jak w becie, jak zawsze:

-zbyt mało wszelkiej zawartości
-niedopracowane, niezbalansowane systemy
-masa błędów, lag itp. problemy techniczne
Ewentualne dodatki z nowymi mapami miały się pojawić po wersji 1.9.

Raz robiłem drugie podejście, ale wszyscy narzekali, że Red 5 zmienia go w Freemium grindera, gdzie bez płacenia setek dolarów przyjemność z grania jest zerowa.

Nigdy tak nie było w FF, nie ma na co wydać tych dolarów, wszystko co się grinduje (ER, unlock nowych ram, EQ z dropu) jest nie do kupienia. Z kolei to co się da kupić, można kupić także za kredyty (łatwe do zdobycia, spekulacja na markecie).

Edited by BarryC

Maurico    19

Według niektórych źródeł teraz nareszcie Firefall ma szansę stać się firefallem dzięki naszemu zbawcy Markowi Kernowi.

#MakeFirefallgreatagain

Kedzior    6

Statystyki pokazują że w FF gra obecnie około 341 ludzi i dalej spada nie wiem co musieli by zrobić by tą grę uratować 

Maurico    19

wejdź na oficjalne fora i zobacz linki, które drake wysłał na spamboxie, a zrozumiesz.

Drake84pl    871

Spambox tzn. ?

Shoutbox aka Spambox, czyli czat usytuowany u nas na głównej stronie forum.

Linki o które chodzi @Maurico

Statystyki pokazują że w FF gra obecnie około 341 ludzi i dalej spada nie wiem co musieli by zrobić by tą grę uratować

Nie uratować obecny tytuł, ale stworzyć nowy który miałby być tym czym FF był w zamkniętej becie.

Według niektórych źródeł teraz nareszcie Firefall ma szansę stać się firefallem dzięki naszemu zbawcy Markowi Kernowi. #MakeFirefallgreatagain

Wątpię aby ktokolwiek tak myślał (choć wariatów nie brakuje, więc kto wie), ludzie są po prostu zainteresowani propozycją kerna, przy czym wiedzą że szanse na powstanie Embera są raczej nikłe (a nawet jeśli to nie szybciej niż za kilka lat) i nie zapomnieli o tym jakie kern stwarzał kiedyś problemy, więc nie przesadzajmy z sarkazmem typu "kern naszym zbawcą, on uratuje FFa" bo większość ludzi myśli o tym raczej trzeźwo.

Jany    7

Witam wszystkich,

Jestem optymistą, ale dla mnie firefall skończył się po updacie gdy minerały zmienili w jakiś złom + crafting spartolili na amen. Dawno temu, ale już wtedy wiedziałem co nadciąga :(

Pozdro.

Sign in to follow this