Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

FussyMen

Usunięcie postacji

Recommended Posts

FussyMen    0

Witam otóż mój problem jest taki ze jakiś rok temu usunołem postać w grze firefall i gdy teraz chcę wrócić do gry tej postacji nie ma. Czy jest taka możliwość przywrocenia tej postacji na konto spowrotem? Nie ukrywan spędzilem okolo 500 moze 600 godzin na jej expieniu i niestety przez przypadek zostala przez mnie usunięta.

BolloLollo    0

Nie opłaca się w ogóle wracać. Jeżeli już szukasz gry MMO to polecam ci Neverwinter Online, gram już od jakiegoś czasu. Wbiłem maksymalny poziom, co tydzień są różne wydarzenia pozwalające uzyskać ciekawe itemy, gra nie jest P2W, wszystko można uzyskać w sposób nie wymagający płacenia realnych pieniędzy, istnieje możliwość zamienienia waluty z gry na walutę premium. Świetna fabuła i atmosfera wśród graczy, dosyć dużo polskich gildii, gra jest w języku polskim. Mogę Ci również polecić prywatny serwer warcraft'a Sunwell, jeżeli takie klimaty Ci odpowiadają.

Drake84pl    871

@@FussyMen no jak ją usunąłeś to chyba raczej logiczne że jej nie ma i nie da się jej przywrócić. W żadnej grze nie spotkałem się jeszcze z czymś takim aby można było przywrócić usuniętą postać, no chyba że zaraz po fakcie i w porozumieniu z supportem, ale nie po roku czasu. Po za tym tak jak wspomniał wyżej @BolloLollo, gra padła, nie warto wracać, pograj w co innego.

insp    529

Tak, serio. Czekamy na inną grę.

Lenart    86

tak serio to sentyment nas chyba trzyma :D

Co do sentymentu to się zgadzam :D śledzę scenę mmo i w planach mają wyjść gry podobne do ff jak np. Project Genom, Em8er czy Rising Fire. Mam nadzieję, że kiedy już ujrzą światło dzienne, będziemy znowu mogli postrzelać razem ;)