Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

Sign in to follow this  
insp

Jak Trafiłeś Na Forum Firefall.Pl?

Jak trafiłeś na forum Firefall.pl  

83 members have voted

1. 1. Wybierz odpowiedź

• Przez wyszukiwarkę (Google, Yahoo, itd.)
      41
    • Przez oficjalne forum firefallthegame.com
      18
    • Przez znajomego
      13
    • Twitter/Facebook
      0
    • Inne (napisz w komentarzu)
      11

Recommended Posts

Sakulos    0

mmorpg.org.pl , wczesniej widziale ze jest to forum ale sie nie rejestrowalem bo nie mam klucza do gry. ;=)

insp    529

Domagam się wariantu: Nagonka Inspektora :D

Jaka nagonka? :p

cyberain    1

A ja jakoś zupełnie przez pomyłkę. Nawet nie wiedziałem że taka gra jest. Zainteresowała mnie, ktoś z was dał mi klucz i muszęprzyznać że mi się spodobała, choć dotychczas jestem wierny tylko eve-online ;) ale obecnie wziąłem urlop z powodu rozsypania się PL community.

Soltan    0

Witam ,

Moja krótka historia jest taka iz zalozylem "topic" Polish Community" na forum Firefall , i dzieki bogu ktos miły podał mi link na nasz polski odpowiednik. ;-)

Kahetabi    4

A też sobie napisze, miałem nadzieję że będzie polskie forum, dołączyłem po jakimś czasie rozpoczęcia gry po pierwszym beta week'endzie

noniusz    17

Dobry poczciwy wujek google:) a dokładnie to przez pomyłkę.:p

Nie pamiętam jak to było dokładnie ale wygooglowałem firefall w celu wejścia na stronę główną (oficjalną) a jakimś trafem kliknąłem w link (nie pamiętam jaka była kolejność, w ogóle nie patrzyłem w co klikam, czy po kropce po firefall było com czy pl) polskiej strony, zdziwiłem się co jest i wyszedłem. Powtórzyło się to kilka razy (prawdopodobnie klikałem kilka pierwszych linków w poszukiwaniu informacji) i za którymś zainteresowałem się polską stroną:p

Sign in to follow this