Jump to content

Obecnie trwa remont. Proszę uważać na głowy i patrzeć pod nogi.

Pyrra

Ciekawe trailery gier i nie tylko

Recommended Posts

Lenart    86

Może jakaś zapowiedź nowego Elder Scrolls

Ktoś tam z Bethesdy mówił, że będzie remaster TESV - Tylko po co? Skoro instalując mody już masz gotowy remaster :D

Pierwszy zapis z rozgrywki Battlefield 1

+1

Ciekawi mnie też czym będzie nas chciał zaskoczyć Titanfall 2

Z teasera niby walki na miecze - w sumie plus, ale to dalej będzie taki bieda COD w którego pogra kilka tysięcy ludzi a potem pustki... A szkoda.

Interesuje mnie też Ghost Recon: Wildlands

Też czekam na Wildlands... Ale po ponad 130h w The Division, widzę podobieństwa, i tego się martwię... Gra jest nudna jak flaki z olejem, i bez jakiegokolwiek kumpla do gry nie podchodź, bo się zanudzisz... 

Ja osobiście czekałem na Bungie i zapowiedź Destiny 2 albo chociaż portu jedynki na PC. Ale fakt, że niedawno był trailer nowego DLC zniszczył mi zabawę z oczekiwania :< 
+ wcześniej wspomniane Wildlands. I to tyle, Nie czekam jakoś szczególnie na nic... 
Sporo rzeczy "wyciekło" przed E3, a szkoda.

Remaster Skyrima to ma być tylko na X klocka jeden i PayStation 4. A te modów nie mają. 

Zresztą mówiłem nowy TES. Remaster się nie liczy. 

A w sumie Titanfall 2 też jestem ciekaw. w Jedynkę nie grałem, ale mechy lubię :D

Fun fact o Destiny i The Division- Są tacy, którzy twierdzą, że Warframe jest od nich lepszy :D (ja się nie zaliczam, musiałbym oba ograć)

Edited by LoganTheBadWolf

w4rh3ad    178

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej wyczekuję tej pozycji:

• Upvote 1

A jednak Skyrim Remastered będzie tez na PC. Dobra wiadomość jest jednak taka, że ci, którzy mają oryginalnego Skyrima na Steam ze wszystkimi dodatkami, lub wersję Legendary, Remastera dostana za darmo. 

W sumie słusznie, bo inaczej kto by to kupił, skoro może za darmo ściągnąć mody HD

Drake84pl    871
  • Rozgrywka z BF1 - jest dobrze, grafika i dźwięk rewelacyjne, choć samą rozgrywkę wyobrażałem sobie troszkę inaczej, tempo jest za szybkie, za dużo automatycznej i półautomatycznej broni jak na pierwszą wojnę światową i trochę zbyt dużo kolorów, wolałbym jakąś bardziej przytłumioną paletę.
  • Mass Effect Andromeda - pokazali naprawdę niewiele ale to co pokazali wygląda rewelacyjnie na silniku frostbite.
  • Titanfall 2 - tak jak się spodziewałem, niczym nie zaskoczył. Ot kolejna część z kilkoma mało znaczącymi dodatkami. Jedyne co cieszy to dodanie singla.
  • Nowy Prey mi się nie widzi, taki kosmiczny horror ala Dead Space, to co prezentowali zanim inne studio przejęło nad nim pracę, bardziej mi się podobało.

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej wyczekuję tej pozycji:

Jakże mogłem o tym zapomnieć, ja też jestem zainteresowany Dishonored 2, tym bardziej że jedynka bardzo mi się podobała.

Nic więcej innego mnie nie zaciekawiło, jak na razie to tegoroczne konferencje wypadają dość słabo. Nic szczególnie nowego ani interesującego.

Zobaczymy co pokaże dzisiaj microshit, PC i ubisoft.

Fanboye Grecko-Rzymskiego Kratosa właśnie planują zamach na siedzibę Sony

Miłośnicy mitologi nordyckiej są w tym momencie wniebowzięci.